Skip links

Наша історія

Sane Ukraine із самого початку був благодійною ініціативою британського травмаедукатора Марка Уолша. Він організував збір коштів серед своїх знайомих, приїхав в Україну та організував безкоштовний 10-денний тренінг для психологів і психотерапевтів.

Для нас із колегами на той момент (березень 2022) це був ковток свіжого повітря: навчання і спілкування з колегами наживо, структуровані знання від одного з провідних фахівців у галузі психоедукації, психологічної травми та резилієнтності, багато практичних інструментів для роботи у нових, кризових умовах.

Ко-тренером Марк запросив Оксану Наконечну, президентку спілки “EMDR Україна”, травматерапевтку та очільницю Кризової психологічної служби (з 2014 року). Запрошеними лекторами у форматі zoom-конференцій були вчителі самого містера Уолша: Пол Лінден та Стівен Порджес, світові величини у галузі дослідження та роботи з психологічною травмою.

Натхненні ідеєю поширювати ці знання, за 6 місяців ми сформували професійну команду із 60 тренерів та провели за цей час майже 2000 годин тренінгів. 

Навчили про психологічну травму понад 8000 людей, серед них 900 військових

До цього моменту проєкт існував частково за підтримки приватних пожертв. У співпраці з міською радою Львова та Червоним хрестом ми змогли залучити певну кількість коштів для проведення тренінгів для вчителів та медичних працівників.

Проте психоедукація військовослужбовців як частина бойової підготовки наразі, на жаль, не фінансується і тренери Sane Ukraine проводять тренінги для наших захисників на волонтерських засадах.

Тому ми пропонуємо проведення психоедукаціних тренінгів для колективів комерційних організацій, щоб залучити додаткове фінансування та, звичайно, навчити якомога більше людей основам психологічної резилієнтності та першої психологічної допомоги собі та іншим.

Тобто, замовляючи актуальний, корисний і високоякісний тренінг для вашої компанії ви не тільки інвестуєте у своїх працівників, а й у психічне здоров’я воїнів ЗСУ.

Leave a comment

Ми використовуємо файли cookies для покращення вашої роботи з нашим сайтом. Детальніше з правилами використання данних ви можете ознайомитись в нашій Політиці конфіденційності
Explore